چاپ        ارسال به دوست

معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین خبر داد

افزایش سرمایه بیمه نوین تأیید و ثبت شد

بیمه نوین با ثبت افزایش سرمایه خود در اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری، ۱۵۰۰ میلیارد ریالی شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، آرام رشیدی؛ معاون پشتیبانی و امور اقتصادی این شرکت از افزایش سرمایه بیمه نوین از ۸۰۰ میلیارد ریال به ۱۵۰۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: این افزایش سرمایه پس از تأیید نهایی در مجمع عمومی شرکت و کسب مجوزهای قانونی از نهادهای مرتبط، از محل مطالبات و آورده نقدی محقق و در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

وی افزایش سرمایه این شرکت را گامی مؤثر در تحکیم جایگاه و توسعه فعالیت‌های شرکت دانست و افزود: بی شک این افزایش سرمایه علاوه بر رشد و سودآوری و همچنین دستیابی شرکت به سطح یک توانگری مالی، امکان مشارکت بیشتر در پروژه های بزرگ اقتصادی فرصت های مناسبی را پیش روی بیمه نوین قرار می دهد و نتیجه این رشد قدرت در ایفای تعهدات و خدمات دهی مطلوب و مؤثر به بیمه گذاران خواهد بود.

معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین خاطر نشان کرد: این افزایش سرمایه، مرحله نخست از افزایش سرمایه دو مرحله ای شرکت بیمه نوین به مبلغ ۲۵۰۰ میلیارد ريال است که بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده شرکت مورخ سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است. امیدواریم با برنامه ریزی و همراهی سهامداران محترم مرحله بعدی افزایش سرمایه شرکت بیمه نوین نیز به زودی نهایی و ثبت شود.

 

 

 


١٦:٥٢ - سه شنبه ٩ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٩١    /    تعداد نمایش : ١٦٨٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: